آئودی از پروتوتایپ جدید E-Tron در هامبورگ رونمایی کرد. به این ترتیب نسخه فیس لیفت شده E-Tron یک قدم دیگر به خط تولید نزدیک شده است. این خودروی پیش‌تولیدی که از پوشش استتاری با طراحی ویژه و عناصر چشمگیر نارنجی‌رنگ سود می‌برد دارای جلوپنجره متمایز و جدیدی بوده و چراغ‌های به‌روز شده نیز آن را احاطه کرده‌اند. این چراغ‌های اگرچه ظاهر آشنایی دارند اما بنا به گفته ژرمن‌ها از نوآوری‌های نورپردازی جدیدی برخوردار است.

E-Tron

اگر به بخش جلو دقت کنید شاهد سپر جدیدی خواهید بود که عناصر طراحی E-Tron استاندارد و مدل اسپرت تر S را ترکیب می‌کند. مشخص‌ترین تغییر در این بخش به ورودی‌های هوای جانبی با تریم اسپرت مربوط می‌شود. این تغییرات ملایم در بخش‌های دیگر نیز ادامه‌ دارند و در بخش عقب پروتوتایپ E-Tron می‌توانیم سپر و دیفیوزر جدید را ببینیم. خودروی موردبحث همچنین از نشان‌های یکپارچه E-Tron و چراغ‌های به‌روز سود می‌برد.

E-TronE-Tron

آئودی چیز زیادی درباره این پروتوتایپ منتشر نکرده چراکه هنوز برخی رازهای آن را برای روزهای آتی نگه داشته است. هرچند اخبار پیشین نشان می‌دهند این کراس اوور می‌تواند نام Q8 E-Tron را به خود گیرد تا جایگاه مشخص‌تری در سبد محصولات ارباب حلقه‌ها داشته باشد. رسانه‌ها همچنین اظهار داشته‌اند خودروی موردبحث می‌تواند از پیشرانه‌های کاراتر، سیستم ریکاوری انرژی ارتقا یافته و باتری به‌روزتر استفاده کند. شاید این تغییرات باعث شوند شعاع حرکتی E-Tron فیس لیفت به حدود ۶۰۰ کیلومتر برسد که نسبت به رقم ۴۴۰ کیلومتری کنونی بهبود قابل‌توجهی خواهد داشت.

E-TronE-Tron

به گزارش پدال و به نقل از carscoops، صرف‌نظر از عملکرد نهایی، آئودی E-Tron فعلی در آمریکا که قیمت ۷۰۸۰۰ دلاری دارد از باتری ۹۵ کیلووات ساعتی و دو پیشرانه الکتریکی استفاده می‌کند. قدرت ۴۰۲ اسب بخاری این کراس اوور در حالت بوست ایجاد می‌شود و صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۵.۵ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت محدود شده ۲۰۰ کیلومتر در ساعتی را ثبت می‌کند.

منبع:پدال